Szeroki wybór firm ubezpieczeniowych pozwala na dopasowanie oferty zarówno w zakresie podstawowego ubezpieczenia OC, które zgodnie z Ustawą, ma obowiązek posiadać każdy właściciel pojazdu jak i dodatkowych, dobrowolnych ubezpieczeń: AC (Auto-casco), Ass (Assistance), NNW (Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków), Auto-Szyby, Ochrona Prawna.

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (OC)

Ubezpieczenie komunikacyjne OC ma obowiązek posiadać każdy właściciel pojazdu mechanicznego, dotyczy to zarówno pojazdów zarejestrowanych jak i tych, nie podlegających obowiązkowi rejestracji (np., pojazdy wolnobieżne). Przerwa w posiadaniu ubezpieczenia może skutkować nałożeniem wysokich kar przez Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny. W ofercie mamy kilkanaście firm oferujących OC komunikacyjne i bez problemu każdy może dobrać wariant i cenę ubezpieczenia zależną od jego potrzeb.

Ubezpieczenie Autocasco (AC)

Ubezpieczenia dobrowolne można wykupić samodzielnie lub z ubezpieczeniem obowiązkowych OC w pakiecie. Zakres ubezpieczeń jest zależny od wymagań klienta i możliwości danej firmy, proponujemy oferty z kilkunastu Towarzystw Ubezpieczeniowych i każdy klient może dopasować produkt do swoich potrzeb w korzystnej cenie.

Ubezpieczenie komunikacyjne dodatkowe

W ramach ubezpieczeń komunikacyjnych proponujemy dla klientów np.: NNW ubezpieczenie następstw niebezpiecznych wypadków dla kierowcy i pasażerów, ubezpieczenie opon, ubezpieczenie ochrony prawnej, ubezpieczenie od utraty zniżek za bezszkodową jazdę po szkodzie w ryzyku OC oraz AC.

Ubezpieczenia flot samochodowych

Przygotowujemy oferty dla klientów posiadających więcej niż 6 pojazdów w ramach flot samochodowych oraz zapewniamy ich obsługę ubezpieczeniową.

Zielona karta

Zakupiona polisa OC uprawnia do otrzymania bezpłatnie lub za symboliczną opłatą, w zależności od towarzystwa ubezpieczonego, ZK zielonej karty, kraje w których jest ona obowiązkowa: Albanii, Macedonii, Maroka, Mołdawii, Białorusi, Rosji, Czarnogóry, Bośni i Hercegowiny, Tunezji, Iranu, Turcji, Izraela, Ukrainy.Ubezpieczeni którzy wybierają się do Chorwacji powinni pamiętać, że Nie jest tam wymagana Zielona Karta, ale w przypadku wyjazdu do Dubrownika, kiedy dwukrotnie przekracza się granicę Bośni i Hercegowiny jest ona wymagana.

Obsługa posprzedażowa

Naszym klientom pomagamy dopełnić formalności związane ze zgłoszeniem umowy kupna-sprzedaży pojazdów, wypowiedzenia umów obowiązkowych, wprowadzaniem zmian na umowy już zawarte.